• page_banner1

nieuws

Ons team vloog op 12 maart 2019 naar Hong Kong en begon aan de APLF-tentoonstelling van 3 dagen, een tentoonstelling over leer, modematerialen en accessoires, die van 13 tot 15 maart in het Hong Kong Convention & Exhibition Centre wordt gehouden. hal is verdeeld in twee verdiepingen, de eerste verdieping is voor ruwe mode materialen, zoals schapenleer, schapenvacht, lamsvel. de tweede verdieping is voor mode-accessoires. ons bedrijf is gevestigd in deze showcabine. het tonen van schapenleren handschoenen, dubbelzijdige schapen handschoenen van schapenvacht, babylaarzen, hoeden van schapenvacht, tapijten van schapenvacht, sjaals en kussens van Tibet-schapenbont.

newspic4

In deze tentoonstellingen hebben we veel van onze vaste klanten ontmoet waarmee we vele jaren hebben samengewerkt.We hebben vrijuit gesproken over de ontwikkelingstrend van schapenleren handschoenen en de toekomst van de mode-accessoiresindustrie.Tegelijkertijd hebben we ook veel nieuwe klanten ontmoet, ze komen uit Japan, Zuid-Korea, Australië, VS, Canada en andere landen. Ze toonden grote interesse in onze schapenvachtproducten.

Vooral onze handgemaakte schapenvacht handschoenen, modieuze lams schapenvacht hoeden, zachte en duurzame schapenvacht kinderschoentjes. In de vrije tijd bezochten we de stand van leergrondstoffen op de eerste verdieping. Koop plan van wat hoogwaardig schapenleer. Het is dus een goed idee om hier leerbenodigdheden en modeaccessoires te vinden.

Sinds de oprichting van het bedrijf in 2002, blijft ons team streven naar hoogwaardige schapenvachthandschoenen en schapenleren handschoenen.We vliegen naar Hong Kong, vliegen naar de VS, vliegen naar Italië.We hebben dit allemaal gedaan om het nieuwste internationale modeontwerpconcept te leren, het grijpen van de meest geavanceerde modetrends.Offcuse, ook voor een beter begrip van de behoeften van klanten met blijven veranderen.Om te ontwerpen en te maken Geschikte schapenleren handschoenen.We maken alleen de schapenvachthandschoenen die klanten kunnen bevredigen. Hoe hoger je staat, hoe verder je zult zien. Dus, alle hulp, aarzel niet om het me te laten weten.We zullen mijn best doen om te helpen.We zijn een professionele leverancier van handschoenen van schapenvacht.


Posttijd: 31 augustus 2020